Buty-Joko Buty-Joko

Wojas półbuty trekkingowe 2376-92 brąz

249.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Trzewiki welurowe Wojas vibram 1200-62, brąz

199.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Wojas 2376-91 półbuty trekkingowe czarne

239.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Płatności, wysyłka, dostawa

FORMY I TERMIN PŁATNOŚCI - Przy wpłacie na konto i odbiorze w punkcie (Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch),  Paczkomaty InPost przesyłka zawsze gratis.

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: 

  • tradycyjnym przelewem bankowym, wpłata na konto:

   DANE DO PRZELEWU
   ING Bank Ślaski S.A.
   nr rachunku: 
   83 1050 1793 1000 0090 6742 9887

   dane adresata przelewu:
   Jolanta Motyl
   ul. Szczecińska 48
   26-600 Radom
  • za pobraniem (płatne przy odbiorze przesyłki u kuriera Poczty Polskiej lub w placówce Poczty Polskiej),
  • przelewy 24 - szybki przelew online (aby ułatwić naszym Klientom opłacanie zamówień udostępniamy szybkie płatności online realizowane za pośrednictwem serwisu).
   Wykaz banków obsługiwanych przez Przelewy 24: m bank, Konto Inteligo, Bank PKO BP, Santander Bank, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Bank PKO S.A., Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, City Handlowy,  BGŻ BNP Paribas, SGB, Bank Pocztowy, Eurobank, Raiffeisen Polbank, Alior Bank, Volkswagen Bank, Getin Bank, GetBank, Nest Bank, T-Mobile Usługi Bankowe.
  • gotówką w kasie sklepu - w przypadku Klientów odbierających towar osobiście w lokalu, w celu ustalenia dogodnego dla Klienta terminu odbioru, sugerowany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

 2. W chwili złożenia przez Klienta zamówienia, cena składających się na zamówienie towarów oraz cena ich dostawy jest wiążąca.
 3. Termin płatności przelewem wynosi 7 dni od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Po upływie tego terminu, w przypadku braku wpłaty, transakcja uważana jest za niezawartą.

KOSZTY WYSYŁKI

 1. Zamówienia, poza odbiorem osobistym w sklepie JOKO w Radomiu, dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub za pośrednictwem In Post. Cennik dotyczy przesyłek krajowych.

 2. Koszt wysyłki dla przelewu bankowego (tradycyjny lub on-line natychmiastowy):

  Pocztex kurier 48: 8 zł
  Odbiór osobisty w sklepie JOKO w Radomiu: 0 zł
  Kurier 48 odbiór w punkcie: 0 zł
  Odbiór w punkcie Paczkomaty InPost : 0 zł

 3. Koszt wysyłki dla płatności przy odbiorze:

  Pocztex kurier 48: 10 zł
  Odbiór osobisty w sklepie JOKO w Radomiu: 0 zł
  Pocztex Kurier 48 odbiór w punkcie: 9 zł

 4. Przy zamówieniu zawierającym więcej niż jedną parę obuwia, opłata za przesyłkę naliczana jest tylko raz. Jej wysokość wynosi tyle, ile najwyższa cena przesyłki pojedynczej pary obuwia spośród wszystkich składających się na zamówienie par. 

 

TERMINY DOSTAWY

 1. W przypadku sposobu zapłaty za pomocą przelewu bankowego lub wpłaty na konto, zamówienia realizowane są najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego po wpłynięciu pieniędzy na konto bankowe.

 2. Przesyłki za pobraniem realizowane są najpóźniej następnego dnia roboczego od chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.


  W razie watpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
  tel. komórkowy: 692-019-500 (opłata standardowa jak za połączenie według cennika operatora)
  e-mail: joko@buty-joko.pl
  Powyższe informacje w zakresie płatnośći, kosztów wysyłki i terminów realizacji mają charakter podstawowy - ich potwierdzenie oraz bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo w umieszczonym tutaj.


Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres. Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach.