Buty-Joko Buty-Joko

Tessa 355 N białe

105.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Półbuty skórzane Pilpol PW002 czarny

289.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Trzewiki trekkingowe skórzane Wojas 9378-92 brąz

299.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Płatności, wysyłka, dostawa

FORMY I TERMIN PŁATNOŚCI - Przy wpłacie na konto i odbiorze w punkcie (w placówce Poczty Polskiej S.A. lub na stacji paliw Orlen) przesyłka zawsze gratis.

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: 

  • przelewem bankowym, wpłata na konto:

   DANE DO PRZELEWU
   ING Bank Ślaski S.A.
   nr rachunku: 
   83 1050 1793 1000 0090 6742 9887

   dane adresata przelewu:
   Jolanta Motyl
   ul. Szczecińska 48
   26-600 Radom
  • za pobraniem (płatne przy odbiorze przesyłki u kuriera Poczty Polskiej lub w placówce Poczty Polskiej),
  • gotówką w kasie sklepu - w przypadku Klientów odbierających towar osobiście w lokalu, w celu ustalenia dogodnego dla Klienta terminu odbioru, sugerowany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

 2. W chwili złożenia przez Klienta zamówienia, cena składających się na zamówienie towarów oraz cena ich dostawy jest wiążąca.
 3. Termin płatności przelewem wynosi 7 dni od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Po upływie tego terminu, w przypadku braku wpłaty, transakcja uważana jest za niezawartą.

KOSZTY WYSYŁKI

 1. Wszystkie zamówienia, poza odbiorem osobistym w sklepie JOKO w Radomiu, dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. (Pocztex Kurier 48).
 2. Koszt wysyłki zależy od wybranej opcji, a dokładna cena dostawy jest wskazana przy składaniu zamówienia oraz w potwierdzeniu złożenia zamówienia, otrzymanego wiadomością na adres e-mail.
 3. Przy zamówieniu zawierającym więcej niż jedną parę obuwia opłata za przesyłkę jest naliczana tylko raz. Jej wysokość wynosi tyle, ile najniższa cena przesyłki pojedynczej pary obuwia spośród wszystkich składających się na zamówienie par.
 4. W zależności od sposobu zapłaty, do wyboru mogą być następujące rodzaje przesyłek:

  dla przelewu bankowego lub wpłaty na konto:

  Pocztex Kurier 48
  Odbiór osobisty w sklepie JOKO w Radomiu
  Pocztex Kurier 48 odbiór w punkcie (w placówce Poczty Polskiej S.A. lub na stacji paliw Orlen). Po wybraniu tej opcji pojawia się mapka, gdzie Klient po wpisaniu adresu może wybrać dogodny dla siebie punkt odbioru.

  dla płatności przy odbiorze:

  Pocztex Kurier 48
  Odbiór osobisty w sklepie JOKO w Radomiu
  Pocztex Kurier 48 odbiór w punkcie (w placówce Poczty Polskiej S.A. lub na stacji paliw Orlen). Po wybraniu tej opcji pojawia się mapka, gdzie Klient po wpisaniu adresu może wybrać dogodny dla siebie punkt odbioru.

  UWAGA! Ceny wysyłek dotyczą tylko przesyłek krajowych. Przesyłki zagraniczne wymagają indywidualnego ustalenia ze Sprzedawcą.

TERMINY DOSTAWY

 1. W przypadku sposobu zapłaty za pomocą przelewu bankowego lub wpłaty na konto, zamówienia realizowane są najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego po wpłynięciu pieniędzy na konto bankowe.
 2. Przesyłki za pobraniem realizowane są najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego od chwili przyjęcia zamówienia do realizacji

 

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. komórkowy: 692-019-500 (opłata standardowa jak za połączenie według cennika operatora)
e-mail: joko@buty-joko.pl

Powyższe informacje w zakresie płatności, kosztów wysyłki i terminów realizacji zamówień mają charakter podstawowy - ich potwierdzenie oraz bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie, umieszczonym tutaj.

Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres. Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach.