Buty-Joko Buty-Joko

Półbuty skórzane Wojas 8084-76 granat

239.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Półbuty skórzane casual Wojas 7015-53 j. brąz

189.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Wojas trzewiki eleganckie ocieplane 4297-51 czarne

319.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Polityka prywatności, bezpieczeństwo

Na wszystkie oferowane przez nas produkty przysługują Klientowi uprawnienia z tytułu odpowiedzialnosci sprzedawcy za wady towaru w zakresie określonym w Kodeksie cywilnym (rekojmia za wady towaru) przez okres 2 lat od daty zakupu.

Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone.

Dane osobowe, gromadzone podczas zakupów są szyfrowane protokołem SSL i zbierane w celu poprawnego wykonania zakupów towarów oferowanych przez nasz sklep. Dane te nie są odsprzedawane czy udostępniane osobom trzecim. Dane te, po wykonaniu zakupów, są przechowywane w celach statystycznych w naszej bazie danych. Jeśli nie życzysz sobie, by takie dane zalegały u nas - prosimy o kontakt w tej sprawie, a dane te zostaną usunięte.

Opineo

Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, nasz sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest zobowiązany przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.

Administracja danych

Administratorem danych przechowywanych przez nasz sklep jest nasz sklep:

Motyl Jolanta - JOKO
ul. Żeromskiego 32,
26-600 Radom

Wszelkie sprawy związane z danymi osobowymi prosimy kierować pod w/w adres.

Pliki cookies

Nasza strona przechowuje pliki cookie tylko na potrzeby logowania klienta oraz jego zakupów. Są to pliki sesyjne, są usuwane po opuszczeniu naszej strony.

Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres. Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach.