Buty-Joko Buty-Joko

Wojas 011-46 Glany 10 dziur

419.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Trzewiki trekkingowe skórzane Wojas 9378-91 czarne

339.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Półbuty trekkingowe Wojas 9377-91 czarny

319.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Wymiany

Istnieje możliwość wymiany butów po ich otrzymaniu na buty tego samego modelu, ale w innym rozmiarze.

UWAGA: Procedura wymiany obuwia na rozmiar inny niż pierwotnie zamówiony nie jest procedurą reklamacyjną i nie dotyczy towaru niezgodnego z zamówieniem (towaru wadliwego). W przypadku niezgodności otrzymanego towaru z umową i chęci złożenia z tego tytułu reklamacji dotyczącej wady Produktu, proszę skorzystać z informacji zawartych tu.

Możliwość wymiany butów na inny rozmiar jest możliwa tylko w przypadku dostępności po mojej stronie takiego rozmiaru.

Chęć wymiany obuwia na inny rozmiar należy zgłosić mailowo lub telefonicznie w ciągu 3 dni od dnia otrzymania przesyłki, natomiast buty należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia otrzymania paczki. Przekroczenie wskazanych terminów powoduje brak możliwości wymiany obuwia na inny rozmiar.

Poinformowanie o chęci wymiany obuwia na inny rozmiar następuje za pomocą e-maila, wysłanego na adres joko@buty-joko.pl lub telefonicznie - dzwoniąc na numer telefonu komórkowego 692-019-500 (opłata standardowa jak za połączenie według cennika operatora),

Adres, na który należy odesłać obuwie:

Sklep obuwniczy
Motyl Jolanta - JOKO
ul. Żeromskiego 32
26-600 Radom

UWAGA: Do wymiany obuwia na obuwie w innym rozmiarze, Klient jest zobowiązany, aby wraz z odsyłanym obuwiem:

  • Dołączyć dowód zakupu,
  • Dołączyć na piśmie dokładny adres, na jaki wymienione obuwie ma być dostarczone oraz swój telefoniczny numer kontaktowy,
  • Dołączyć na piśmie informację, na jaki rozmiar tego samego modelu obuwie ma być wymienione.

Procedura wymiany dotyczy tylko towaru w nienaruszonym stanie - to znaczy towar jest w stanie niepogorszonym, nie nosi śladów używania, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi został dostarczony i jest możliwy do ponownej sprzedaży.

Niedostosowanie się do powyższych wymogów powoduje brak możliwości wymiany na inny rozmiar. Wszystkie wymiany staramy się załatwić jak najszybciej. Jeżeli zostały spełnione wszystkie powyższe warunki, a obuwie w określonym rozmiarze jest u mnie dostępne, wysyłam wymieniony towar na mój koszt.

W razie wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. komórkowy: 692-019-500 (opłata standardowa jak za połączenie według cennika operatora)
e-mail: joko@buty-joko.pl

 

Potwierdzenie powyższych informacji w przedmiocie procedury wymiany towaru na towar w innym rozmiarze znajdą Państwo również w Regulaminie, umieszczonym tutaj.

 

Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres. Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach.