Buty-Joko Buty-Joko

Półbuty skórzane Wojas 9078-51 czarne

339.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Trzewiki trekkingowe skórzane Wojas 9378-92 brąz

389.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Półbuty trekkingowe Wojas 9377-41 czarny

349.00 zł
Buty online - Wojas oraz inne marki

Zwroty

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827), Klient może odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość, Klient zobowiązany jest złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, dołączyć dowód zakupu oraz przesłać je na adres siedziby firmy: Motyl Jolanta -JOKO, ul. Szczecińska 48/1, 26-600 Radom. Przykładowy formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość można pobrać tutaj. Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość znajduje się pod następującym linkiem: pouczenie.
 3. Zgodnie z powołaną ustawą, w przypadku odstąpienia przez Klienta od umowy, umowa uważana jest za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, tj. takim, w jakim były w chwili zawarcia umowy, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 4. Zwracany towar powinien być odesłany przez Klienta na adres:

  Motyl Jolanta - JOKO
  ul. Szczecińska 48/1
  26-600 Radom
  niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił on od umowy. Proszę o nieoklejanie taśmą oryginalnego opakowania.

 5. Sklep zwraca Klientowi wszystkie poniesione przez niego płatności w tym koszt dostarczenia towaru z wyjatkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu - w zależności od wyboru Klienta. Sprzedawca nie dokonuje samodzielnego odbioru towaru. Pieniądze zwracane są niezwłocznie po otrzymaniu przez Sprzedawcę od Klienta zwróconego Produktu, bądź przedstawieniu przez Klienta dowodu odesłania Produktu (stosownie do art. 32 ust. 3 powołanej uprzednio ustawy o prawach konsumenta). Koszt odesłania przez Klienta towaru do Sprzedawcy w przypadku odstąpienia od umowy obciąża w całości Klienta i nie podlega zwrotowi.
 6. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem bez uprzedniej konsultacji.

 

W razie wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. komórkowy: 692-019-500 (opłata standardowa jak za połączenie według cennika operatora)

e-mail: joko@buty-joko.pl

Potwierdzenie powyższych informacji w zakresie prawa Klienta do odstąpienia od umowy, jak również informacje bardziej szczegółowe znajdą Państwo również w Regulaminie, umieszczonym tutaj. Regulamin zawiera także pouczenie o okolicznościach, w których konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (katalog zawarty także w art. 38 przedmiotowej ustawy o prawach konsumenta).

Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres. Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach.